Rekolekcje

     Nasz Ośrodek sprzyja odnowie duchowej i wychodzimy naprzeciw osobom szukającym ciszy i skupienia. W Kaplicy z Najświętszym Sakramentem można spotykać się Bogiem 24h. Posiadamy dwie, niezależne kaplice dla 40 i 300 osób, w pełni przygotowane liturgicznie.
     Grupom rekolekcyjnym zapewniamy nocleg w pokojach 1-2-3-4-5 osobowych z łazienką i prysznicem. Dla pełnego komfortu każda grupa na czas pobytu posiada swoją niezależną salę, którą po ustaleniu z Recepcją można dostosowywać do wymagań i potrzeb spotkań. gdzie można prowadzić wszelkiego rodzaju zajęcia tematyczne. Z myślą o Wspólnotach Neukatechumenalnych wyposażyliśmy Nasz Ośrodek w dywany, podesty i ambony…

     Nieodzowną częścią rekolekcji rodzinnych są dzieci i właśnie z myślą o najmłodszych stworzyliśmy specjalną Salę Zabaw na poddaszu. Sala to ponad 75 m2 powierzchni wyłożonej bezpieczną wykładziną oraz mnóstwo zabawek i niespodzianek dla najmłodszych. Wśród nich pluszaki, samochody, lalki, kolorowanki i książki oraz suchy basen z tysiącami piłeczek, a tuż przy nim 6 różnych bujaczek. Gdy aura pogodowa dopisuje zewnętrzne dwa place zabaw i siłownia zewnętrzna zachęcają do figli na łonie natury.