News

WAKACJE Z CARITAS CZAS ZACZĄĆ!

WAKACJE Z CARITAS CZAS ZACZĄĆ!

     1 czerwca rusza Wakacyjna Akcja Caritas Diecezji Płockiej 2018! Choć w polskich szkołach dzieci i młodzież jeszcze pilnie się uczą, to na Białorusi rozpoczęły się już wakacje. W tym roku blisko 100 dzieci i młodzieży z obwodu Grodzieńskiego i Brzeskiego będzie wypoczywało w naszym Ośrodku. Niebawem dołączy do nich 320 kolonistów z diecezji płockiej.
czytaj więcej
GRILLOWANIE CZAS ZACZĄĆ:)

GRILLOWANIE CZAS ZACZĄĆ:)

     Szukasz fajnego miejsca na spotkanie z przyjaciółmi przy grillu? Takiego, któremu pogoda nie zepsuje zaplanowanej biesiady? Miejsca, gdzie nawet 150 osób siada przy stole i bawi się do białego rana? Koniecznie musisz wpaść do nas!!!
       Na terenie Ośrodka mamy trzy klimatyczne wiaty grillowe mieszczące odpowiednio 30, 70 i 150 osób. Dla naszych Gości...
czytaj więcej
ROWEROWO PRZEZ POPOWO

ROWEROWO PRZEZ POPOWO

     A może warto uciec na weekend z miasta i spędzić kilka chwil na łonie natury, gdzie dominuje świeże powietrze, a śpiew ptaków przenika i daje ukojenie? A może warto wypożyczyć rower i leśnymi ścieżkami mknąć przed siebie...
czytaj więcej
WIOSENNE REMONTY

WIOSENNE REMONTY

    Wiosna przyniosła zmiany w standardzie pokojów w naszym Ośrodku. Zakończyliśmy gruntowny remont 24 łazienek w pierwszym i drugim pawilonie. Została położona nowa glazura, założono nowe elementy wyposażenia: prysznice, sedesy, umywalki z szafkami, wbudowane lustra z oświetleniem. W kolejny sezon wchodzimy także z nowymi nadziejami, czekając na miłych gości!

czytaj więcej