News

START W NOWYM ROKU!

START W NOWYM ROKU!

     Mamy nadzieję, że obecność młodzieży w naszym Ośrodku już w pierwszy weekend Nowego 2019 Roku jest dobrym prognostykiem na cały rok. Dziękujemy grupie przygotowującej się do bierzmowania oraz ks. Michałowi z Parafii Najczystszego Serca Maryi w Warszawie za świadectwo wiary i za dobroć serca. 
     Czekamy na inne grupy dzieci i młodzieży. Zapraszamy!!! 
czytaj więcej
ANDRZEJKOWA DESEROMANIA

ANDRZEJKOWA DESEROMANIA

    Kameralna kolacja "andrzejkowa" stała się dla naszych kucharzy okazją do pokazania zdolności cukierniczych. Efekty wizualne były niczym w porównaniu ze smakiem... Więcej zdjęć w rozwinięciu strony!
czytaj więcej
KOLONIE CARITAS PŁOCK 2018

KOLONIE CARITAS PŁOCK 2018

     Od 31 lipca gościmy na koloniach w naszym Ośrodku blisko 180 dzieci i młodzieży z diecezji płockiej, a dokładnie z dekanatów pułtuskiego, sierpeckiego, gostynińskiego i bielskiego. Kolonie zorganizowane przez Caritas Diecezji Płockiej we współpracy z Kuratorium Oświaty dają młodym ludziom okazję do twórczego wypoczynku.
czytaj więcej
POŻEGNANIE DZIECIAKÓW Z GRODNA

POŻEGNANIE DZIECIAKÓW Z GRODNA

     Dobiegł końca pobyt dzieci i młodzieży z Białorusi w Popowie. W środowy wieczór zebraliśmy się wszyscy na podsumowaniu kolonii. Doceniliśmy z radością tych, którzy najlepiej z nami współpracowali, a zatem wychowawców i dzieci dbające o czystość domków. Wsłuchaliśmy się też w ich opinie na temat pobytu w Popowie. Dziękujemy za wszelkie słowa wdzięczności i sympatii. Nasze podsumowanie uwieńczyła wspólnie zatańczona "belgijka" i grupowe zdjęcie z podarunkami. Jeszcze raz dziękujemy Senatowi RP, gdyż pobyt kolonii z Białorusi w naszym Ośrodku był współfinansowany w ramach sprawowania opieki Senatu Rzeczypospolitej Polskiej nad Polonią i Polakami za granicą. Dziekujemy!
czytaj więcej