Eko-Ścieżka

STUDIO TAŃCA SWAG

STUDIO TAŃCA SWAG

    Studio Tańca Swag wraz z 68 osobami gościło u nas na początku lipca. Dokładnie 9 lipca znależli czas na chwilę zadumy nad naszą rolą w ekosystemie. To był ciekawy czas i ciekawe rozmowy. Nasz warsztat zakończyło współne zdjęcie. 
czytaj więcej
BIURO ALBRECHT I ICH PODOPIECZNI

BIURO ALBRECHT I ICH PODOPIECZNI

    Końcówka czerwca należała do Biura Albrecht, dzięki któremu gościliśmy u nas 135 osób z okolic Warszawy. Super dzieci miały otwarte umysły na wiadomości o przyrodzie, o segregacji odpadów i smieci. Dziękujemy WFOSiGW w WARSZAWIE za dofinansowanie naszej eko-ścieżki.
czytaj więcej
EKO-TATA

EKO-TATA

   Od 20 do 21 czerwca gościliśmy ekstremalnych ojców wraz z ich dziećmi na biwaku. Dla 35 osób obecność w Ośrodku stała się okazją do uświadomienia dzieciom zagrożeń środowiska oraz piękna natury. Brawo Eko-Tatusiowie.  
czytaj więcej
WARSZTATY DLA DZIECI KOMUNIJNYCH

WARSZTATY DLA DZIECI KOMUNIJNYCH

     Niedziele w czerwcu stały się okazją do spotkań komunijnych. Proponowaliśmy naszym gościom chwilę przerwy na ścieżce edukacyjnej samodzielnie lub z naszym Rzecznikiem Ekologii. Tylko 126 osób skorzystało z tej propozycji. Zdjęcia zrobione przez Rzecznika ukazują naszych Gości na eko-ścieżce. 
czytaj więcej
KWARANTANNA

KWARANTANNA

    Od 30 marca do 1 czerwca gościlismy na kwarantannie ponad 130 osób. Kontakt z naturą i obecność na ścieżce stała się dla wielu osób okazją do zdobycia konkretnej wiedzy płynącej z naszych tablic edukacyjnych. Zaliczamy tych gości jako odwiedzających ścieżkę, choć formalnie nie było warsztatów i eko-lekcji.
czytaj więcej