2019

WEEKEND WYTĘŻONEJ PRACY

WEEKEND WYTĘŻONEJ PRACY

     13 stycznia - kończymy pierwszy w tym roku weekend wytężonej pracy dla naszych Gości. Aby ogólny kształt i klimat imprez rodzinnnych wypadł imponująco, pracownicy Ośrodka dbają o najmniejsze szczegóły przed, w trakcie i po imprezach. Radością dla nas są zadowoleni Goście. W tym tygodniu oglądaliśmy zadowolone twarze dorosłych, choć pracowaliśmy dla dzieci z okazji Roczku i dwóch chrztów. Efekty na zdjęciach. Dziękujemy. 
czytaj więcej
KONSOLACJA W SALI KAMIENNEJ

KONSOLACJA W SALI KAMIENNEJ

     11 stycznia - Przygotowaliśmy obiad popogrzebowy dla pięćdziesięciu osób. Dziękujemy naszym Gościom za słowa uznania i zapraszamy do nas w radośniejszych okolicznościach.
czytaj więcej
CHRZEST FAUSTYNY

CHRZEST FAUSTYNY

     6 stycznia - Sala Stylowa przybrała piękny odcień pudrowego różu dla małej Faustynki i jej Gości w dniu jej chrztu. Goście nie kryli satysfakcji z efektów naszej pracy, a tym samym z wyboru naszego Ośrodka. Cieszymy się, że mogliśmy być świadkami tej doniosłej chwili w życiu naszych miłych Gości.   
czytaj więcej
SYLWESTER 2018/19

SYLWESTER 2018/19

      1 stycznia - ponad 220 osób bawiło się na Balu Sylwestrowym w naszym Ośrodku. Było dużo dobrej zabawy, nowe przekąski, pyszne dania gorące i niesamowity klimat tworzony przez naszych Gości. Dziękujemy! Dodamy, że to właśnie satysfakcja naszych Gości jest siłą motywującą nas do dalszej pracy i rozwoju. Tej inspirującej siły życzymy sobie i Państwu na Nowy 2019 Rok. Do siego Roku!
      Zapraszamy do galerii!
czytaj więcej