2019

90 LAT!!!

90 LAT!!!

     27 stycznia - wielką niespodziankę przygotowała rodzina dla Seniorki rodu z okazji jej 90. urodzin. Spotkanie rozpoczęło się od głośnego i radosnego STO LAT, które w tym wypadku brzmiało bardzo realnie! A później był czas na dzielenie się radością życia, bo na wspomnienia jest jeszcze zdecydowanie za wcześnie. Dziękujemy za wybór naszego Ośrodka i zapraszamy na kolejne jubileusze.
czytaj więcej
WESELE W STYCZNIU? CZEMU NIE...

WESELE W STYCZNIU? CZEMU NIE...

     26 stycznia - jak widać nie wszyscy nastawiają sie na słońce w dzień ślubu. Ponad rok temu styczniową datę wybrali P&M i, jak twierdzą, był to słuszny wybór. Atmosfera w popowskim lesie niczym z "Krainy Lodu", a w sercach szczęście, żar miłości i wdzięczność za bycie razem. Sala Pod Sosnami dzięki tulipanowej dekoracji wyglądała niczym na wiosnę. A menu... jak zawsze w Popowie pozwałało na niezapomniane doznania kulinarne.
      P.S. Poprawiny też były udane;) 
czytaj więcej
CHRZEST MAI

CHRZEST MAI

     20 stycznia - Sala Pod Sosnami stała się miejscem uroczystego obiadu rodzinnego z okazji Chrztu Świętego. Musimy pomyśleć o karcie stałego klienta, bo tym naszym Gościom taka karta neleżałaby  się bez cienia wątpliwości, gdyż w ciągu ostatnich lat wybrali nasz Ośrodek kilkakrotnie. Pozdrawiamy i dziękujemy!
czytaj więcej
"MINĘŁA STUDNIÓWKA Z WIELKIM HUKIEM... A MATURA"

"MINĘŁA STUDNIÓWKA Z WIELKIM HUKIEM... A MATURA"

     19 stycznia - od dziś "dziewiętnastka" stała się ulubioną liczbą uczniów z klasy mataralnej z PZSP w Serocku. Studniówka 2019 bowiem rozpoczęła się dokładnie 19 stycznia o 19.19 wraz z pierwszymi taktami Poloneza Kilara. Już polonez, przepleciony dynamicznym tańcem belgijskim pokazał, że młodzież maturalna odkładała siły na ten wyjątkowy wieczór.
czytaj więcej
KONFERENCJA LEŚNIKÓW

KONFERENCJA LEŚNIKÓW

     15 stycznia - gościliśmy na konferencji w Sali Pod Sosnami przedstawicieli Związku Leśników Polskich. Cieszymy się, że po raz kolejny leśnicy wybrali Puszczę Białą na miejsce swojego spotkania i mamy nadzieję na cykliczne spotkania w naszym Ośrodku. 
czytaj więcej