2019

REKOLEKCJE PRZED BIERZMOWANIEM

REKOLEKCJE PRZED BIERZMOWANIEM

    15 lutego - już po raz drugi młodzież z parafii w Karniewie zgromadziła się w Popowie na rekolekcyjnym skupieniu przed przyjęciem sakramentu bierzmowania. Oprócz ks. Jakuba Kępczyńskiego i animatorów z parafii, młodzieży towarzyszyli klerycy z WSD w Płocku. Gościem specjalnym był ks. Adam Pergół, misjonarz z Zambii. Życzymy młodym ludziom z Karniewa, aby z zaangażowaniem i wytrwałością rozwijali dary Ducha Świętego.
czytaj więcej
ANTOŚ I JEGO GOŚCIE...

ANTOŚ I JEGO GOŚCIE...

     10 lutego - trudno powiedzieć, ile czasu gościnny Antoś przespał w naszym Ośrodku. Jedno jest pewne - to jego Chrzest św. był głównym motywem rodzinnego spotkania w Popowie. Cieszymy się, że Antoś wspólnie z Rodzicami wybrał nasz Ośrodek. Mamy nadzieję na kolejne spotkania w tak sympatycznym gronie. 
czytaj więcej
NOWOŻEŃCY I ZŁOTE GODY

NOWOŻEŃCY I ZŁOTE GODY

     9 lutego - dwa rodzinne spotkania w temacie miłości. Sylwia i Marek stanęli na ślubnym kobiercu i zaprosili gości "Pod Sosny", a Hanna i Kazimierz świętowali w "Skrawku Nieba" małżeńskie złote gody. Ilustrujemy ich radość słodkimi i kolorowymi babeczkami, gdyż takich właśnie chwil - słodkich i kolorowych - życzymy zarówno Nowożeńcom, jak i dostojnym Jubilatom.
czytaj więcej
WESELE MILENY I ŁUKASZA

WESELE MILENY I ŁUKASZA

     8 lutego - na kilka dni przed Świętem Zakochanych Milena i Łukasz powiedzieli sobie sakramentalne tak, a rodzinne spotkanie z tej okazji zaplanowali "Pod Sosnami". Wszystko na weselu, począwszy od smacznych dań, a skończywszy na towarzyszącej muzyce było "the best". Państwu Młodym życzymy samych radości.
czytaj więcej
SENIORZY NA PARKIECIE

SENIORZY NA PARKIECIE

     2 lutego - kolejny raz w okolicach Dnia Babci i Dziadka gościliśmy Szanownych Seniorów na balu, zorganizowanym specjalnie dla nich przez parafię z Popowa na czele z ks. Proboszczem Remigiuszem Stacherskim. Cieszymy się, że z roku na rok wzrasta zainteresowanie balem do tego stopnia, że podjęliśmy Gości w naszej największej sali - POD SOSNAMI. Gratulujemy Seniorom wspaniałych humorów i niesamowitej kondycji na parkiecie. Czekamy na Was również za rok!
czytaj więcej