2019

ANTOŚ I JEGO GOŚCIE...

ANTOŚ I JEGO GOŚCIE...

     10 lutego - trudno powiedzieć, ile czasu gościnny Antoś przespał w naszym Ośrodku. Jedno jest pewne - to jego Chrzest św. był głównym motywem rodzinnego spotkania w Popowie. Cieszymy się, że Antoś wspólnie z Rodzicami wybrał nasz Ośrodek. Mamy nadzieję na kolejne spotkania w tak sympatycznym gronie. 
czytaj więcej
NOWOŻEŃCY I ZŁOTE GODY

NOWOŻEŃCY I ZŁOTE GODY

     9 lutego - dwa rodzinne spotkania w temacie miłości. Sylwia i Marek stanęli na ślubnym kobiercu i zaprosili gości "Pod Sosny", a Hanna i Kazimierz świętowali w "Skrawku Nieba" małżeńskie złote gody. Ilustrujemy ich radość słodkimi i kolorowymi babeczkami, gdyż takich właśnie chwil - słodkich i kolorowych - życzymy zarówno Nowożeńcom, jak i dostojnym Jubilatom.
czytaj więcej
WESELE MILENY I ŁUKASZA

WESELE MILENY I ŁUKASZA

     8 lutego - na kilka dni przed Świętem Zakochanych Milena i Łukasz powiedzieli sobie sakramentalne tak, a rodzinne spotkanie z tej okazji zaplanowali "Pod Sosnami". Wszystko na weselu, począwszy od smacznych dań, a skończywszy na towarzyszącej muzyce było "the best". Państwu Młodym życzymy samych radości.
czytaj więcej
SENIORZY NA PARKIECIE

SENIORZY NA PARKIECIE

     2 lutego - kolejny raz w okolicach Dnia Babci i Dziadka gościliśmy Szanownych Seniorów na balu, zorganizowanym specjalnie dla nich przez parafię z Popowa na czele z ks. Proboszczem Remigiuszem Stacherskim. Cieszymy się, że z roku na rok wzrasta zainteresowanie balem do tego stopnia, że podjęliśmy Gości w naszej największej sali - POD SOSNAMI. Gratulujemy Seniorom wspaniałych humorów i niesamowitej kondycji na parkiecie. Czekamy na Was również za rok!
czytaj więcej
90 LAT!!!

90 LAT!!!

     27 stycznia - wielką niespodziankę przygotowała rodzina dla Seniorki rodu z okazji jej 90. urodzin. Spotkanie rozpoczęło się od głośnego i radosnego STO LAT, które w tym wypadku brzmiało bardzo realnie! A później był czas na dzielenie się radością życia, bo na wspomnienia jest jeszcze zdecydowanie za wcześnie. Dziękujemy za wybór naszego Ośrodka i zapraszamy na kolejne jubileusze.
czytaj więcej