2018

REKOLEKCJE KOŚCIOŁA DOMOWEGO

REKOLEKCJE KOŚCIOŁA DOMOWEGO

     11 lipca - wczoraj ropoczęły się rekolekcje Kościoła Domowego, na które przyjechało kilkadziesiąt rodzin z całej Polski. Nasz Ośrodek wypełnia modlitwa, wspólne odmawianie Liturgii Godzin oraz śpiew pieśni i piosenek religijnych.
czytaj więcej
KOLONIE Z PELPLINA

KOLONIE Z PELPLINA

     5 lipca - już od kilku dni gościmy ponad dwustuosobową grupę z diecezji pelplińskiej. Dzieci przyjechały do Popowa, aby przeżyć wakacje z Bogiem. Codzienna Msza św. i wspólna modlitwa mają pomóc w dobrym odpoczynku, a okazji do odpoczywania nie brakuje. Na terenie Ośrodka dzieci opanowały wszystkie place zabaw i boiska, a poza Ośrodkiem zwiedzają i zwiedzają.... Warto dodać, że od dwóch dni nad Popowem zaświeciło słońce!!!
czytaj więcej
NAMIOTOWISKO

NAMIOTOWISKO

    4 lipca - na tę noc parking przed Ośrodkiem zamienił się w małe namiotowisko. Goście z Niemiec spędzili u nas jedną noc i już z samego rano wyruszyli w dalszą podróż po Polsce. Podkreślamy ich obecność, bo od trzech lat tak układają zwiedzanie Polski, aby choć na jedną noc przyjechać do Popowa. Dziękujemy i zapraszamy.
czytaj więcej
NARZECZENI NA START...

NARZECZENI NA START...

     1 lipca - dobiegła końca trzecia odsłona kursu dla narzeczonych w naszym Ośrodku. Dla 22 par ten weekend był czasem głębokiej refleksji nad istotą małżeństwa, relacją z Bogiem i problemami współczesnych małżeństw. Mamy nadzieję, że był to dobry impuls do dalszych wewnętrznych, wspólnych poszukiwań. Pozdrawiamy!
czytaj więcej
WESELE BEATY I PRZEMKA

WESELE BEATY I PRZEMKA

     30 czerwca - dziś pogoda nie miała wiele wspólnego z latem - niemal od południa chłód zagościł w popowskim lesie, ale z nastaniem wieczornej pory zrobiło się gorąco, przynajmniej w sercach. Właśnie dziś Beata i Przemek zaprosili najbliższych do Sali Pod Sosnami na wspólne świętowanie ich sakramentalnego TAK. Super zabawa przy świetnej muzyce i smacznym jedzeniu trwała do rana, a nagrodą dla nas jest radość nowożeńców i ich satysfakcja z wyboru naszej Sali. Państwu Młodym życzymy samych radości. 
czytaj więcej