2018

DZIEŃ Z ŻYCIA KOLONISTY

DZIEŃ Z ŻYCIA KOLONISTY

      15 sierpnia - mija trzeci dzień kolonii, a dzieci mają jeszcze ogromne pokłady energii, którą każdego dnia staramy się dobrze wykorzystać . Poranna rozgrzewka, zabawy na boisku, siatkówka z piłkami wodnymi, basen, tyrolka, spotkania w grupie z animatorami, malowanie - dla każdego coś miłego! Podsumowanie dnia przy ognisku z kiełbaskami! Mamy nadzieję, że uda się nam wszystkim szybko zasnąć!
czytaj więcej
POWITANIE KOLONII - DRUGI TURNUS

POWITANIE KOLONII - DRUGI TURNUS

     13 sierpnia - dziś przyjechały do naszego Ośrodka kolejne grupy dzieci i młodzieży, aby uczestniczyć w drugim turnusie kolonii zorganizowanych przez Caritas Diecezji Płockiej we współpracy z Kuratorium Mazowieckim. Uczestnicy zostali podzieleni na grupy i zapoznali się z wychowawcami. Ważnym elementem było też zapoznanie się z ośrodkiem i z wszystkimi regulaminami. Życzymy wszystkim dobrej zabawy.
czytaj więcej
WESELE ARLETY I MICHAŁA

WESELE ARLETY I MICHAŁA

     11 sierpnia - tym razem Państwo Młodzi zdecydowali się na kameralne wesele, które pozwoliło im na osobiste dogranie wszystkich szczegółów i obdarowaanie wspólnie spędzonym czasem i radością wszystkich gości. Taka była wizja wesela Arlety i Michała. Nad stołem Państwa Młodych widniał napis "Miłość wszystko zwycięża". W imieniu całego personelu życzymy Panstwu Młodym takiej właśnie miłości.
czytaj więcej
CZWÓRKA Z PRZODU NIC NIE ZMIANIA...

CZWÓRKA Z PRZODU NIC NIE ZMIANIA...

     11 sierpnia - dużo szczęscia mieli goście, którzy zdecydowali się na świętowanie Czterdziestki w jednej z naszych wiat grillowych, gdyż właśnie dzisiaj chłodny i deszczowy ranek ustąpił miejsca dość ciepłemu i spokojnemu wieczorowi. Dzięki temu nasi goście spokojnie skosztowali  przygotowanego przez naszych kucharzy obiadu, a później delektowali się mięsiwem z grilla. Myślimy, że imprezę należy uznać za udaną. 
czytaj więcej
WESELE ANETY I MICHAŁA

WESELE ANETY I MICHAŁA

     4 sierpnia - śmiało można powiedzieć, że Aneta i Michał mieli w Popowie wesele od początku do końca, tzn. od błogosławieństwa udzielonego przez Rodziców aż do ostatniego gościa poprawin. Byliśmy świadkami wspaniałej atmosfery na super przygotowanym weselu. Ogromna w tym zasługa Państwa Młodych, a i my dołożyliśmy maleńką cegiełkę;) Dziękujemy za współpracę i życzymy wszystkiego najlepszego.
czytaj więcej