2018

ARTBALE - TERAPIA TAŃCEM

ARTBALE - TERAPIA TAŃCEM

     10 września - ropoczynamy dziś pierwszy z czterech turnusów rehabilitacyjnych dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej, prowadzony przez ARTBALE Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki. Zajęcia w dużej mierze skupiają się na tańcu. Zdjęcia ukazują niesamowite talenty tej wspaniałej młodzieży.
czytaj więcej
TRZY WESELA I... POPRAWINY

TRZY WESELA I... POPRAWINY

   9 września - mamy za sobą weekend ciężiej pracy, ale i wielkiej satysfakcji, gdyż przygotowaliśmy trzy imprezy weselne oraz poprawiny dla jednej z par. Efekt pracy widać na zdjęciach. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i super pracę. A naszm Gościom życzymy... miłości na każdy dzień wspólnego życia.
czytaj więcej
WOLONTARIUSZE CARITAS W POPOWIE

WOLONTARIUSZE CARITAS W POPOWIE

     8 września - ciepły dzień powitał w naszym Ośrodku prawie stuosobową grupę wolontariuszy z Caritas Diecezji Płockiej. Celem spotkania była integracja i wspólna zabawa pod okiem animatorów - profesjonalistów. Dzięki temu wolontariusze uczyli się nowych gier i zabaw, które będą mogli wykorzystać we własnych parafiach. Był też czas na wspólną Mszę św. oraz na spotkanie z Dyrektorem CDP ks. Szczepanem Bugajem. 
czytaj więcej
PRZYJACIELE CARITAS DIECEZJI PŁOCKIEJ

PRZYJACIELE CARITAS DIECEZJI PŁOCKIEJ

     5 września - dziś spotkały się na terenie naszego Ośrodka dwie grupy związane z Caritas Diecezji Płockiej. Grupa pierwsza to uczestnicy wczasorekolekcji z Kół Przyjaciół Caritas, którzy od 3 września, pod przewodnictwem ks. Adama Przeradzkiego, przeżywają w Popowie swoje doroczne skupienie. Druga grupa zaś to uczestnicy projektu "Na codzienne zakupy", który to projekt Caritas organizuje we współpracy z sięcią sklepów Biedronka.
czytaj więcej
PRZYSZLI MISTRZOWIE???

PRZYSZLI MISTRZOWIE???

     31 sierpnia - po raz kolejny tancerze z formacji Costa Latina spędzają ostatnie dni wakacji w naszym Ośrodku. I tym razem przygotowują się do Mistrzostw Polski. Podglądając młodych tancerzy na próbach doszliśmy do przekonania, że mamy do czynienia z MISTRZAMI. Powodzenia na turnieju!
czytaj więcej