2018

WESELE ARLETY I MICHAŁA

WESELE ARLETY I MICHAŁA

     11 sierpnia - tym razem Państwo Młodzi zdecydowali się na kameralne wesele, które pozwoliło im na osobiste dogranie wszystkich szczegółów i obdarowaanie wspólnie spędzonym czasem i radością wszystkich gości. Taka była wizja wesela Arlety i Michała. Nad stołem Państwa Młodych widniał napis "Miłość wszystko zwycięża". W imieniu całego personelu życzymy Panstwu Młodym takiej właśnie miłości.
czytaj więcej
CZWÓRKA Z PRZODU NIC NIE ZMIANIA...

CZWÓRKA Z PRZODU NIC NIE ZMIANIA...

     11 sierpnia - dużo szczęscia mieli goście, którzy zdecydowali się na świętowanie Czterdziestki w jednej z naszych wiat grillowych, gdyż właśnie dzisiaj chłodny i deszczowy ranek ustąpił miejsca dość ciepłemu i spokojnemu wieczorowi. Dzięki temu nasi goście spokojnie skosztowali  przygotowanego przez naszych kucharzy obiadu, a później delektowali się mięsiwem z grilla. Myślimy, że imprezę należy uznać za udaną. 
czytaj więcej
WESELE ANETY I MICHAŁA

WESELE ANETY I MICHAŁA

     4 sierpnia - śmiało można powiedzieć, że Aneta i Michał mieli w Popowie wesele od początku do końca, tzn. od błogosławieństwa udzielonego przez Rodziców aż do ostatniego gościa poprawin. Byliśmy świadkami wspaniałej atmosfery na super przygotowanym weselu. Ogromna w tym zasługa Państwa Młodych, a i my dołożyliśmy maleńką cegiełkę;) Dziękujemy za współpracę i życzymy wszystkiego najlepszego.
czytaj więcej
CHLEB, SÓL I PANA MŁODEGO...

CHLEB, SÓL I PANA MŁODEGO...

     28 lipca - kolejna Para Młoda powitana na progu Sali Pod Sosnami tradycyjnym chlebem i solą... Powitanie to symbolizuje dobrobyt, trwałość związku i szczęście. Można pokusić się o stwierdzenie, że i dekoracja sali nawiązywała do dobrobytu i miłości, gdyż złoto i czerwień pięknie zdobiły stoły. Życzymy sympatycznym Państwu Młodym spełnienia marzeń, dziękując jednocześnie na radosną współpracę przy organizacji wesela. 
czytaj więcej
ROWEROWE KOLONIE

ROWEROWE KOLONIE

     24 lipca - od kilku dni gościmy w Popowie kolonię dzieci i młodzieży zorganizowaną przez Stowarzyszenie "Razem Przeciw Przemocy", w skrócie kolonie z rowerem. To właśnie rower w dużej mierze wypełnia czas kolonistom, ale jest też dużo czasu na zabawy i gry na świeżym powietrzu, na basen, na ognisko... Najważniejsze, że pogoda dopisuje...
czytaj więcej