2017

WESELE KAMILI I TOMKA

WESELE KAMILI I TOMKA

     14 października - dzisiejsze wesele Kamili i Tomka zamyka sezon wesel Pod Sosnami. I tak jak Goście dziesiejszego wesela możemy powiedzieć jest/było super! Przed oczami stają nam twarze młodych, zakochanych do szaleństwa ludzi, a w sercach zadowolenie, że włożony trud dawał radość zaproszonym! Dziękujemy za zaufanie i życzymy, by każdy dzień życia był tak piękny, jak ten spędzony Pod Sosnami!:)
czytaj więcej
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 2017

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 2017

     14 października - tegoroczny Dzień Edukacji Narodowej zgromadził blisko 250 osób na wspólnej integracji i świętowaniu. Mieliśmy okację przygotować uroczyste spotkania dla Rad Pedagogicznych z pięciu szkół. Dziękujemy za obecność i składamy najserdeczniejsze życienia!!!
czytaj więcej
SUPER KUKOWO!

SUPER KUKOWO!

     13 października - małe Kukowo może być dumne z "małego pokolenia", które w tych dniach odwiedziło Stolicę i Puszczę Białą. Dzieciaki super! Radość na każdym kroku i pogoda ducha z głębi serca - prosimy brać przykład!!!:)
czytaj więcej
Z OLEŚNICY DO...

Z OLEŚNICY DO...

     11 października - tym razem z Biurem Turystyczno-Konferencyjnym Jacka Trybały przyjechały do nas dzieciaki ze Szkoły Podstawowej z Oleśnicy. Nie groźny był im chłód i deszcz jesienny - przy wieczornym ognisku wrócili wspomnieniami do wakacji:)
czytaj więcej
W DESZCZU ŁZACH

W DESZCZU ŁZACH

     10 października - smutek nie tylko w sercach bliskich, ale również nad Popowem deszczu łzy... Pogrążoną w żalu rodzinę podczas uroczystego obiad rozświetlały dobre wspomnienia...
czytaj więcej