2017

SZKOŁA "DANIEL"

SZKOŁA "DANIEL"

     17 października - dawno nikt tak się nie cieszył w Popowie jak uczniowie Szkoły "Daniel". Trudno ich było uwiecznić na zdjęciach, gdyż przemieszczali się błyskawicznie. Dopiero interwencja nauczyciela p. Piotra sprawiła, że ci młodzi ludzie usiedli na kilka sekund na wspólne zdjęcie. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy! 
czytaj więcej
MŁODZIEŻ Z "MÓWIĄCYM KIJEM"

MŁODZIEŻ Z "MÓWIĄCYM KIJEM"

     17 października - dobry animator potrafi każdego zachęcić do zabawy. Animatorzy z grupy "Mówiący kij" już nie pierwszy raz pokazali, że ich pasją jest dawanie radości innym ludziom, szczególnie dzieciom i młodzieży. A jeśli do tego dodamy jesienne słońce i place zabaw naszego Ośrodka, to impreza murowana... Zapraszamy częściej!!!
czytaj więcej
TRZECIOKLASIŚCI Z BOLECHOWIC

TRZECIOKLASIŚCI Z BOLECHOWIC

     17 października - wyjątkowi trzecioklasiści z Bolechowic przywieźli do Popowa bardzo dużo pozytywnej energii. Te dzielne dzieciaki doskonale sobie radziły na stołówce, zawsze usmiechały się do kucharzy i dziękowały za wszystko.
czytaj więcej
CHRZTY PEŁNE RADOŚCI

CHRZTY PEŁNE RADOŚCI

     15 października - dzisiejsze spotkania rodzinne z okazji chrztu dzieci zamknęły pełen uroczystości weekend w Ośrodku. Nawet pochmurne niebo nad Popowem nie było w stanie zagłuszyć radości odwiedzających nas... Nowo ochrzczonym życzymy samych "słonecznych" chwil w życiu!
czytaj więcej
DOBRĄ DROGĄ...

DOBRĄ DROGĄ...

     14 października - "dobrą drogą" podążają grupy, które gościmy w ten weekend. Pierwsza z nich zmierza do wolnego życia dzięki Mokotowskiemu Stowarzyszeniu Rodzin Abstynenckich AZYL, a druga w poszukiwaniu świętości życia pielgrzymuje śladami świętych z Wadowic do Warszawy...
czytaj więcej