2017

WSPÓLNOTOWO LISTOPADOWO

WSPÓLNOTOWO LISTOPADOWO

     12 listopada - kolejny weekend listopada Ośrodek wypełniły wspólnoty neokatechumenalne. To już kolejny w tym roku weekend z neo, a przed nami jeszcze wiele tak pięknych wspólnotowych weekendów.
czytaj więcej
W KRĘGU TAŃCA...

W KRĘGU TAŃCA...

     10 listopada - dziś zakończył się kolejny turnus "w kręgu tańca...", organizowany przez ARTBALE. Przez pięć dni pod okiem wybitnych instruktorów młodzi ludzie ćwiczyli trudne układy choreograficzne. Te zajęcia taneczne z dnia na dzień dawały im coraz więcej radości.
czytaj więcej
CHRZEST JULII

CHRZEST JULII

     5 listopada - piękne jesienne słońce towarzyszyło dziś wszystkim naszym Gościom, a szczególnie świeciło dla nowoochrzczonej Julii i jej Rodziców. Mamy nadzieję, że klimat Sali Pod Sosnami sprzyjał temu wyjątkowemu spotkaniu rodzinnemu.
czytaj więcej
ZAKOŃCZENIE SEZONU PIŁKARSKIEGO

ZAKOŃCZENIE SEZONU PIŁKARSKIEGO

     4 listopada - dziś zawodnicy z zaprzyjaźnionej drużyny piłkarskiej zagrali ostatni mecz w sezonie i wraz z Rodzicami postanowili uczcić ten moment. Trzeba jasno powiedzieć, że na widok boiska i piłkarzyków, młodzi zawodnicy zapomnieli o celu spotkania i rzucili się do gry w piłkę. Rodzice zaś spokojnie zjedli grochówkę i piekli na ogniu kiełbaski. Dla każdego coś miłego...
czytaj więcej
NIE WSZYSTEK UMRĘ...

NIE WSZYSTEK UMRĘ...

     1 listopada - zatrzymujemy się na chwilę, aby pomyśleć o przemijaniu naszego życia. Jednocześnie ciepło wspominamy tych, którzy odeszli do domu Ojca. W sposób szczególny myślimy o zmarłych Pracownikach Ośrodka, Gościach, Przyjaciołach, Znajomych. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...
czytaj więcej