2017

OSIEMNASTKOWE SZALEŃSTWO

OSIEMNASTKOWE SZALEŃSTWO

     15 grudnia - cieszymy się, że Adrian i jego Rodzice zdecydowali się na spotkanie z okazji 18. urodzin właśnie w naszym Ośrodku.Dobra muzyka, smaczne jedzenie i doborowe towarzystwo zagwarantowało udaną imprezę do późnych godzin wieczornych. Dziękujemy, a Adrianowi skladamy najlepsze życzenia.
czytaj więcej
DZIESIĘCIOLECIE "ZWIASTUNA"

DZIESIĘCIOLECIE "ZWIASTUNA"

     8 grudnia - w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny Ksiądz Proboszcz Remigiusz Stacherski z Popowa zaprosił do naszego Ośrodka redaktorów, sympatyków i najwytrwalszych czytelników tygodnika parafialnego "Zwiastun". Spotkanie było okazją do podsumowania dziesięciu lat ukazywania się "Zwiastuna" i do okazania wdzięczności najgorliwszym redaktorom. Życzymy dalszych sukcesów!
czytaj więcej
ADWENTOWA KONWIWENCJA

ADWENTOWA KONWIWENCJA

     3 grudnia - trzy wspólnoty neokatechumenalne zechciały przeżyć pierwszą niedzielę Adwentu właśnie w naszym Ośrodku. Pierrwszy weekend ze śniegiem okazał się łaskawym dla naszych miłych Gości. Co więcej, nagrodził ich promykami grudniowego słońca. Ta aura sprzyjała skupieniu i medytacji. 
czytaj więcej
OSTATNI TURNUS ARTBALE

OSTATNI TURNUS ARTBALE

     1 grudnia - ostatni dzień ostatniego turnusu "W kręgu tańca" z Artbale. Aż dziw bierze, że zaledwie w ciągu kilku dni młodzi ludzie aż do tego stopnia mogą zagłębić się w tajniki tańca. Końcowy pokaz to świadectwo na to, że wytrwałość i zaangażownie prowadzą do sukcesów. Dziękujemy trenerom za wybór naszego Ośrodka i zapraszamy za rok. 
czytaj więcej
CHRZEST ŚWIĘTY KSAWEREGO I STEFANKA

CHRZEST ŚWIĘTY KSAWEREGO I STEFANKA

     26 listopada - dwie rodziny podzieliły się "Salą Pod Sosnami", aby świętować Sakrament Chrztu Świętego dwóch synów: Ksawerego i Stefanka. Klimat sali służył biesiadowaniu, a dzieciaki korzytsały z przestrzennego wnętrza do gier i zabaw.
czytaj więcej