2017

W RYTMIE "COSTA"

W RYTMIE "COSTA"

     31 grudnia - pomimo kolejnych sukcesów i tanecznych "pudeł" Costa Latina nie daje za wygraną i każdego dnia dąży do perfekcji podczas Zimowego Obozu w naszym Ośrodku. A dziś w nocy uświetnią pokazem Sylwester Pod Sosnami!
czytaj więcej
4 DWA

4 DWA

     29 grodnia - Skauci Europy z 4 DWA opanowali Puszczę Białą:) Obóz Zimowy choć bez śniegu pełen jest zimowych zabaw i gier terenowych oraz zamyśleń i dobrych spotkań przy kominku i ognisku.
czytaj więcej
CHRZCINY ZUZANNY

CHRZCINY ZUZANNY

     17 grudnia - pozdrawiamy Zuzię i jej Rodziców i dziękujemy za ich obecność w naszym Ośrodku. Cieszymy się, że dodatkowym atutem dla naszych gości, obok położenia i pyszczego jedzenia, staje się sala zabaw dla najmłodszych.
czytaj więcej
OSTATNIA KONWIWENCJA 2017

OSTATNIA KONWIWENCJA 2017

     17 grudnia - tylko na jeden dzień przyjechała do nas Wspólnota Neokatechumenalna z Długiej z Warszawy. Cieszymy się z ich obecności i na ich ręce składamy podziękowania dla wszystkich wspólnot, które wybrały nasz Ośrodek na skupienie i modlitwę. 
czytaj więcej
WIGILIA MYŚLIWSKA

WIGILIA MYŚLIWSKA

     17 grudnia - cieszymy się, że i w tym roku członkowie Koła Łowieckego PONOWA wybrali nasz Ośrodek na spotkanie wigilijne. Była to dobra okazja na podsumowanie roku łowieckiego oraz wyznaczenie zadań na nadchodzący rok.
czytaj więcej